Tłumaczenia ustne Wrocław

Więcej informacji

Biuro tłumaczeń ustnych

Nasze biuro oferuje Państwu w pełni profesjonalne tłumaczenia ustne. Wrocław jest wielkim miastem, w którym ciągle odbywa się wiele wydarzeń o charakterze międzynarodowym i chcąc, aby ich uczestnicy zrozumieli przekazywane treści w całości, trzeba zadbać o odpowiedni przekład. Oferujemy Państwu między innymi bardzo trudne tłumaczenia symultaniczne, które wymagają słuchania wypowiedzi i mówienia w tym samym czasie. Ponadto, w swojej pracy stosujemy też metodę konsekutywną, jeśli jest to spotkanie na mniejszą skalę, a klientowi zależy na redukcji kosztów.

Wysoki poziom tłumaczeń

Niezależnie od wybranej technik i, nasze tłumaczenia ustne zawsze są na najwyższym poziomie. Nasi eksperci dysponują wyższym wykształceniem filologicznym, a także edukacją podyplomową w zakresie przekładu konferencyjnego. Działamy już od 2008 roku i przez ten czas pracowaliśmy już przy obsłudze licznych międzynarodowych wydarzeń, dzięki czemu obecnie dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem. Stawiamy także na nieustanny rozwój i wzbogacamy swoje słownictwo o coraz więcej specjalistycznych dziedzin.

Wrocław jako miasto spotkań i konferencji

Zlecenia realizujemy w wielu różnych miastach Polski, ale najczęściej prowadzimy tłumaczenia ustne we Wrocławiu, gdzie mamy swoją siedzibę. Mówi się o nim "miasto spotkań" i naprawdę odbywa się tam mnóstwo konferencji naukowych i biznesowych, zjazdów, szkoleń, wydarzeń kulturalnych lub sportowych i nie tylko. Nie ma znaczenia, jaki charakter ma organizowane przez Państwa wydarzenie - my zapewnimy jego dokładne tłumaczenie, a także obsługę techniczną (system odbioru i przesyłu danych, urządzenia typu TourGuide i nie tylko).

Gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi

Obsłużyliśmy już bardzo liczne grono klientów, którzy są w pełni zadowoleni z naszych usług i w razie potrzeby chętnie nawiązują z nami współpracę ponownie. Zawsze dbamy o każdy szczegół, zapewniając Państwu pełen profesjonalizm. Co więcej, działamy elastycznie i bez problemu dopasowujemy się do indywidualnych zapotrzebowań klienta. Jesteśmy w stanie przeprowadzić tłumaczenia ustne obejmujące wiele specjalistycznych dziedzin, takich jak medycyna, IT, ochrona środowiska, budownictwo, prawo polskie oraz Unii Europejskiej i nie tylko.

Kontakt

tlumaczeniaustnebiz@gmail.com

jozefjaskulski [at] hotmail.com

728 807 015

jakub.skrzeczkowski [at] gmail.com

509 662 578