Tłumaczenia ustne Wrocław

Więcej informacji

Biuro tłumaczeń ustnych

Kabina do tłumaczeń ustnychNasze biuro oferuje Państwu w pełni profesjonalne tłumaczenia ustne. Wrocław jest wielkim miastem, w którym ciągle odbywa się wiele wydarzeń o charakterze międzynarodowym i chcąc, aby ich uczestnicy zrozumieli przekazywane treści w całości, trzeba zadbać o odpowiedni przekład. Oferujemy Państwu między innymi bardzo trudne tłumaczenia symultaniczne, które wymagają słuchania wypowiedzi i mówienia w tym samym czasie. Ponadto, w swojej pracy stosujemy też metodę konsekutywną, jeśli jest to spotkanie na mniejszą skalę, a klientowi zależy na redukcji kosztów.

Wysoki poziom tłumaczeń

Tłumaczenia ustne na konferencji we WrocławiuNiezależnie od wybranej technik i, nasze tłumaczenia ustne zawsze są na najwyższym poziomie. Nasi eksperci dysponują wyższym wykształceniem filologicznym, a także edukacją podyplomową w zakresie przekładu konferencyjnego. Działamy już od 2008 roku i przez ten czas pracowaliśmy już przy obsłudze licznych międzynarodowych wydarzeń, dzięki czemu obecnie dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem. Stawiamy także na nieustanny rozwój i wzbogacamy swoje słownictwo o coraz więcej specjalistycznych dziedzin.

Wrocław jako miasto spotkań i konferencji

Tłumaczenia ustne na konferencjiZlecenia realizujemy w wielu różnych miastach Polski, ale najczęściej prowadzimy tłumaczenia ustne we Wrocławiu, gdzie mamy swoją siedzibę. Mówi się o nim "miasto spotkań" i naprawdę odbywa się tam mnóstwo konferencji naukowych i biznesowych, zjazdów, szkoleń, wydarzeń kulturalnych lub sportowych i nie tylko. Nie ma znaczenia, jaki charakter ma organizowane przez Państwa wydarzenie - my zapewnimy jego dokładne tłumaczenie, a także obsługę techniczną (system odbioru i przesyłu danych, urządzenia typu TourGuide i nie tylko).

Gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi

Tłumacz symultanicznyObsłużyliśmy już bardzo liczne grono klientów, którzy są w pełni zadowoleni z naszych usług i w razie potrzeby chętnie nawiązują z nami współpracę ponownie. Zawsze dbamy o każdy szczegół, zapewniając Państwu pełen profesjonalizm. Co więcej, działamy elastycznie i bez problemu dopasowujemy się do indywidualnych zapotrzebowań klienta. Jesteśmy w stanie przeprowadzić tłumaczenia ustne obejmujące wiele specjalistycznych dziedzin, takich jak medycyna, IT, ochrona środowiska, budownictwo, prawo polskie oraz Unii Europejskiej i nie tylko.

Kontakt

tlumaczeniaustnebiz@gmail.com

jozefjaskulski [at] hotmail.com

728 807 015

jakub.skrzeczkowski [at] gmail.com

509 662 578